Nowa polska marka meblowa

Dancan to polska marka produkująca nowoczesne meble. Firma łączy wysokie standardy funkcjonalności z wyróżniającym się wzornictwem. Wszystkie jej produkty powstają w myśl zasady 2U – Unique & Useful (Wyjątkowe i Użyteczne). Dzięki temu produkty Dancan cieszą się wysoką popularnością od chwili powstania marki. Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb klientów i zapewnienie im mebli, które zagwarantują satysfakcję przez długie lata. Głównym dystrybutorem mebli Dancan w Polsce jest sklep Onemarket.

2U - Unique & Useful

Produkty marki Dancan są wyjątkowe i użyteczne. Łączą ciekawe, wyróżniające się wzornictwo z przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Wszystkie elementy mebla zostały starannie opracowane przez projektantów przy współpracy z wykwalifikowanymi technologami. Użyte materiały zapewniają długoletnie, bezproblemowe funkcjonowanie mebla.

Nasze kolekcje

Dancan Mirka

Minimalizm i przemyślana funkcjonalność. Meble dostępne w kolorze matowej bieli lub matowej czerni. W kolekcji dostępne są komoda, regał i szafka nocna.

Dancan Caroline

Eleganckie meble do nowoczesnych przedpokojów. Stonowany połysk bieli i czerni ze złotymi dodatkami nadają szyku i elegancji. Na kolekcję składają się szeroka szafka na buty oraz pojemna komoda.

Dancan Eva

Kolekcja do salonu i sypialni, na którą składają się komoda, szafka RTV, witryna, szafka nocna oraz toaletka. Łączy je elegancki połysk oraz lustrzany dekor w kształcie koła.

Dancan Magica

Stylowe połączenie białego połysku ze złotymi dodatkami wykonanymi z aluminium. Na kolekcję składa się szafka RTV oraz komoda.

Dancan Borgo

Komfortowe i pojemne tapicerowane pufy na metalowych nogach w kolorze złotym. Dostępne w kilku rodzajach tkanin oraz różnych kolorach.

Gdzie kupować?

Wszystkie kolekcje mebli Dancan dostępne są w ofercie serwisu onemarket.eu

Wysoka jakość Wysoka jakość

Wszystkie użyte materiały i okucia zostały starannie wybrane, aby meble Dancan służyły wiele lat.

Nowoczesne wzornictwo Nowoczesne wzornictwo

Kreujemy nowe trendy wsłuchując się w oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Praktyczna funkcjonalność Praktyczna funkcjonalność

Każdy element mebli Dancan jest dobrze przemyślany pod kątem jego użyteczności.

Dopracowana logistyka Dopracowana logistyka

Meble Dancan można zamówić nie wychodząc z domu i cieszyć się nimi już po dwóch dniach.

Kontakt

Zapraszamy na onemarket.pl

Obsługa klienta:
contact@dancan.pl
+48 22 599 40 69

 

Godziny pracy salonu:
Dni robocze: od 8:00 do 16:00